KONGRES Katoliczek i Katolików

Z życia Kongresu

Postęp cywilizacyjny a niepłodność i tożsamość płciowa: Dlaczego ksenoestrogeny są groźne?

Postęp cywilizacyjny a niepłodność i tożsamość płciowa: Dlaczego ksenoestrogeny są groźne?

Podczas ostatniego spotkania w Krakowie dyskutowaliśmy na temat in vitro. Jednym z głównych powodów, dla którego ludzie go coraz bardziej potrzebują, jest spadająca płodność.

Tym razem lek. med. Wojciech Osmański przybliży nam powody spadającej płodności i coraz częściej występujących problemów z tożsamością płciową.

Przed nami bardzo ciekawy wykład dotyczący bieżących problemów i najnowszych odkryć naukowych w tym zakresie. Liczymy na żywą dyskusję.  Zapraszamy we wtorek 14 maja 2024 o godz. 18 do Piwnicy Powszechnej w Krakowie, ul. Pijarska 5.


Lek. med. Wojciech Osmański – absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, 1991r. Specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia, 2000r. Uczestnik programu szkoleniowego w diagnostyce ultrasonograficznej w ginekologii, położnictwie i chorób piersi w Boston University Medical Center Hospital i Faulkner Hospital. Posiadający liczne certyfikaty ukończonych kursów doskonalących ultrasonografii ginekologicznej i położniczej oraz chorób piersi. Udziela również porad medycznych w języku angielskim.

O autorze

admin

Zostaw komentarz