KONGRES Katoliczek i Katolików

Z życia Kongresu

WROCŁAW: Pierwsze spotkanie grupy lokalnej, 3.12.2021

WROCŁAW: Pierwsze spotkanie grupy lokalnej, 3.12.2021

Do grona miast, w których Kongres organizuje struktury terenowe, dołączy w najbliższych dniach Wrocław. Pierwsze spotkanie wrocławskiej grupy lokalnej odbędzie się w piątek 3 grudnia  o godz. 17:00 w Etno Cafe Barbara przy ul. Świdnickiej 8B. Zapraszamy wszystkich sympatyków i członków Kongresu. Porozmawiamy o możliwości działania na terenie Wrocławia oraz stojących przed nami i całym Kościołem wyzwaniach, w które planujemy się aktywnie włączyć. Najważniejsza sprawa to oczywiście trwający obecnie Synod i zaangażowanie świeckich w konsultacje synodalne.

Dwa dni wcześniej tj. 1 grudnia odbędzie się spotkanie różnych środowisk w ramach konsultacji synodalnych Archidiecezji Wrocławskiej, w którym wezmą udział również przedstawiciele Kongresu Katoliczek i Katolików. Ufamy, że będzie to okazja do podzielenia się przemyśleniami i pomysłami oraz do nawiązania współpracy w zakresie synodalnych działań. Podczas piątkowego spotkania grupy lokalnej przekażemy Państwu sprawozdanie z tego wydarzenia.

Jeśli macie Państwo pomysły na formy jak najpełniejszego synodalnego zaangażowania się przedstawicieli Kongresu w Archidiecezji Wrocławskiej oraz w swoich miejscowościach i parafiach, prosimy o kontakt na adres: [email protected].

O autorze

admin

Zostaw komentarz