KONGRES Katoliczek i Katolików

Z życia Kongresu

KRAKÓW. Tworzymy kolejne struktury terenowe Kongresu

KRAKÓW. Tworzymy kolejne struktury terenowe Kongresu

W czwartek 30.09 organizujemy kolejne spotkanie naszego ruchu „w terenie”. Tym razem uczestnicy i sympatycy Kongresu Katoliczek i Katolików będą mieli okazję porozmawiać w Krakowie.  Będzie to doskonała okazja do poznania się poza światem wirtualnym, wymiany myśli i doświadczeń, a przede wszystkim namysłu nad przyszłością zarówno Kongresu jak i Kościoła.

Ważną częścią spotkania będzie z pewnością omówienie przygotowań do zbliżającego się Synodu oraz odpowiedzenie na pytanie, w jaki sposób włączyć się w ten proces mogą mieszkańcy Krakowa i okolic. Pamiętajmy, że rozpoczynające się w październiku konsultacje synodalne będą odbywać się przede wszystkim na szczeblu parafialnym i diecezjalnym.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.30-20.00 i zgodnie ze sprawdzoną praktyką podobnych wydarzeń w Poznaniu i Trójmieście będzie ono mieć charakter otwarty – każdy może przybyć w dowolnym czasie, w zależności od swoich możliwości czasowych. Bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem o wysyłanie zgłoszeń na adres [email protected] W odpowiedzi powiadomimy o miejscu. Informacja ta zostanie także przesłana wszystkim korzystającym z newslettera na początku tygodnia.

O autorze

admin

Zostaw komentarz