KONGRES Katoliczek i Katolików

Bez kategorii

Konferencja „CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW”

Konferencja „CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW”

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że projekt debat o Europie realizowany dotąd przez 20 lat pod symbolicznym hasłem „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”, ze względu na zmieniające się okoliczności, będzie realizowany pod przewodnim hasłem „ROLA CHRZEŚCIJAN W PROCESIE INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ”.

Pomysł biskupa Tadeusza Pieronka, aby prowadzić szczery dialog między Kościołem a instytucjami Unii Europejskiej, jest obecnie jeszcze bardziej aktualny. Dlatego zapraszamy Państwa jesienią do Krakowa, jak co roku, na kolejną Międzynarodową Konferencję. Poświęcimy ją tym razem zagadnieniu kryzysów.

W 2021 roku Konferencja odbędzie się w dniach 28, 29 i 30 października pod tytułem „CHRZEŚCIJANIE EUROPY WOBEC KRYZYSÓW” w systemie hybrydowym i będzie można ją również śledzić online na naszym kanale YouTube. Szczegóły na www.kosciol-europa.org.pl

W związku z szeregiem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa mamy znacznie ograniczoną ilość miejsc stacjonarnych w Krakowie. W pierwszej kolejności będziemy rejestrować osoby, które zechcą uczestniczyć w konferencji 28, 29 i 30 października. Organizatorzy konferencji mają również do dyspozycji pewną ilość bezpłatnych miejsc noclegowych dla uczestników.

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy, który w przypadku zainteresowania udziałem, należy wypełnić i odesłać na adres e-mail [email protected]Decyduje kolejność zgłoszeń!

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie rejestracji wraz z ewentualną rezerwacją miejsca noclegowego. W załącznikach znajdziecie Państwo również program konferencji i Regulamin.

Organizatorzy zdecydowali, że uczestniczyć stacjonarnie w tegorocznej konferencji będą mogły tylko osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID (UCC).

Główny OrganizatorFundacja im. bp Tadeusza Pieronka

O autorze

admin

Zostaw komentarz