KONGRES Katoliczek i Katolików

Z życia Kongresu

Zapraszamy na Drogę Krzyżową

Zapraszamy na Drogę Krzyżową

Kongres Katoliczek i Katolików to przestrzeń, w której zastanawiamy się nad kondycją współczesnego Kościoła, a także modlimy się wspólnie w jego (czyli naszych) intencjach. Pierwszym ważnym spotkaniem modlitewnym, do którego chcemy zaprosić nie tylko uczestników Kongresu, jest wielkopostne nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Nasza ekumeniczna Droga Krzyżowa będzie przebiegała – jak cała dotychczasowa działalność Kongresu – online. 26 marca 2021 roku o godz. 19.00 spotkamy się na Zoomie i wspólnie przejdziemy piętnaście stacji. Poszczególne rozważania zostaną przygotowane przez zaangażowane w Kongres osoby świeckie i duchowne. Teksty rozważań zbierzemy w jeden dokument, aby były dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Szacujemy że spotkanie modlitewne potrwa ok 45 minut.

Osoby, które chciałyby jeszcze zgłosić chęć aktywnego uczestnictwa (napisać rozważanie, włączyć się w przygotowanie oprawy muzycznej lub graficznej itp.), prosimy o kontakt poprzez czat Zespołu Organizacyjnego Kongresu na Teamsach lub mailowo na adres [email protected]. Na zgłoszenia czekamy do 24 marca.

 

Poniżej rozważania Drogi Krzyżowej (pdf):

 

O autorze

admin

Zostaw komentarz